برای افزایش کسب درآمد در یوتیبو نیاز ایت تعداد سابسکرایبرهای بالایی داشته باشید.با افزایش سابسکرایبرها بازدید های شما هم بیشتر می شود. در ادامه درباره راه های افزایش بازدید یوتیوب برای شما صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

راه های افزایش بازدید یوتیوب

هرچه تعداد بازدید یک ویدئو بیشتر باشد میزان درآمد نیز بیشتر می شود بنابراین اگر شما هم به دنبال افزایش بازدید ویدئوهایتان هستید باید به دنبالبرنامه افزایش بازدید یوتیوبباشید.

ترفند های افزایش بازدید یوتیوب عبارتند از:

  • ساخت ویدئو با موضوعات پرجستجو
    پیدا کردن موضوع که مخاطبان بیشتری دارد باعث افزایش بازدید یوتیوب می شود. با سرچ در یوتیوب می تواندی این موضوعات پرجستجو را پیدا کنید.
  • انتخاب کاور مناسب
    کاور ویدئو اولین چیزی است که یک کاربر آن را مشاهده کرده و تصمیم می گیرد ویدئو را ببیند یا خیر. پس باید یک کاور جذاب و مناسب برای ویدئوی خود انتخاب کنید.
  • با موضوعاتی ویدیو بسیازید که محتوای فارسی کمی دارند
    موضوعاتی که ویدئوهای فارسی ندارند ولی بسیار از این موضوعات ویدئوهای انگلیسی وجود دارد را پیدا کنید. این موضوعات کمیاب در افزایش بازدیدویدئو می تواند بسیار موثر باشد.

برنامه افزایش بازدید یوتیوب

در حال حاضر، تنها برنامه شناخته شده ای که برای افزایش واچ تایم یوتیوب وجود دارد،برنامهSub4Subاست. این برنامه امکانات نسبتا خوبی دارد البته مشکلاتی هم دارد از جمله اینکه یک برنامه خارجی است و شاید به راحتی نتوانید در ایران نصب و راه اندازی کنید.

سخن آخر

در این مقاله تلاش کردیم روش هایی برای افزایش بازدید یوتیوب به شما ارائه کنیم. ممنون از توجه شما. نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

اشنایی با بهترین نرم افزارهای ویو بگیر اینستاگرام

برنامه سابسکرایب بگیر یوتیوب

افزایش ,بازدید ,یوتیوب ,برنامه ,های ,موضوعات ,افزایش بازدید ,بازدید یوتیوب ,برای افزایش ,می شود ,های افزایش ,افزایش بازدید یوتیوب

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


سرنوشت کنکور سراسری 99 مشخص شد مشکلات روستای کهنوک شیرآباد کد تخفیف و سریال ایرانی رایگان یک علاقمند به ای تی ghabechoobik شکوفه باران harmoneytbaran شرکت فنی مهندسی افق نت آژانس تبليغاتي نوين مارکتينگ poonehgflower